Gizlenen gerçek! Selfie çubuğu kullananlara yıldırım çarpıyor!

Instagram’ın Facebook tarafından satın alınmasından sonra #selfie çılgınlığı tüm dünyaya yayıldı. Peki hiç sorduk mu; kendi fotoğrafımızı çekmenin neresi bu kadar ilginç? Neden Instagram’da başlayan bu moda tüm sosyal mecralara yayıldı? Neden selfie çekmek için saçma sapan bir çubuk almaya başladı herkes? GERÇEKLER GELİYOR,  BUNDAN SONRASINI İYİ OKU!

53144cafe5dd8-selfie.l.mLG

Selfie çubuğu, bakır ve kurşun alaşımı bir malzemeden yapılır. Kurşun, bilenler bilir zararlı bir ağır metaldir. Periyodik cetvelin en tehlikelilerinden biridir. Eğer bu metalle vücut uzun süre temas ederse cilt kanserinden zehirlenmeye kadar pek çok ciddi sonuç doğurabilir. Durun, daha kötüsü var: BAKIR! Neden annelerimiz kahveyi bakır cezvede yapar? Çünkü bakır en iyi iletkenlerden biridir. Yemeği bakır bir tencerede pişirirseniz normalden 32 dakika daha kısa sürede piştiği kanıtlandı. Isıyı mükemmel iletir. Keza elektriği de. Peki şimdi düşünelim; elimizde selfie çekmek için tuttuğumuz çubuk mükemmel bir iletkenden yapılırsa, yıldırım çarptığında ne olur? ÖLÜRSÜN. Kaç gündür sıcaklar yüzünden ölen binlerden bahsediyorlar. YALAN! Hepsine selfie çubuğu nedeniyle yıldırım çarptı, halktan gizliyorlar. Zaten hava mis gibi, her gün yağmur yağmıyor mu? Gök gürlemiyor mu? Bunları iyi düşünün! Dikkat edin, bundan sonra da Kuş Gribi falan demeye başlayacaklar. İnsan bir kendine sorar, insan gribi sadece sümüğümü akıtırken kuş gribi nasıl beni öldürebilir? Defalarca mail yazdım info@who.com’a bu konuda, tek bir cevap bile gelmedi!

Uyuma, uyan artık. Selfie çubukları yüzünden seyyar paratoner gibi gibi dolaşıyoruz ey kardeşlerim! Yıldırım çarpmasa ağır metal yüzünden zehirleniyor, daha fazla kullanırsak kanser oluyoruz! Biz yine kendi fotoğrafımızı eşe dosta çektirelim, gerçek “sosyal”lik bu zaten. Layk’la sosyallik olmuyor! Gelin özümüze dönelim ve bu selfie çubuklarından kurtulalım.

#SelfiÇubuğuKullanmıyorum çünkü #BenParatonerDeğilim!

LÜTFEN BU YAZIYI SİLİNMEDEN PAYLAŞIN

Reklamlar

Laf konuş

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s